Yenimahalle Protherm Kombi Servisi 335 00 77

demetevlerprotherm-335 (8)

 

Yenimahalle Protherm Kombi Servisi Firmamız Protherm markalı kombilere 7/24 Protherm servis hizmeti vermektedir. Protherm Kombi servis için bize kısa sürede ulaşabilir yerinde servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Protherm arıza servisi için sitemizdeki Protherm çağrı telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Protherm teknik servisin yaptığı tüm işler 1 yıl garanti kapsamıdadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Yenimahalle Protherm Kombi Servisi olarak ilk önceliğimiz adresinize gelmeden telefon yardımıyla sorunuzu gidermektir.Teknolojinin pahalı nimetlerinden olan kombi ve ısıtma cihazları yanlış bir işlem sonucunda sizlere çok daha;büyük masraflar oluşturmakta ve uzun süreli mağduriyetler sağlamaktadır.Bu sebeple Protherm arıza için çağıracağınız kombi servisini işini bilen eğitimli teknikerler olduğundan emin olunuz.Protherm Yenimahalle  Servisi olarak siz saygı değer müşterilerimize adresinizde hizmet veren teknikerlerini sektörün önde gelen;firmalarında eğitimlerini almış, insan ilişkileri konularında tecrübe kazanmış, cihazlara olan hakimiyetleri üst seviyede,olan insanlardan oluşturmaktadır.
Yenimahalle Protherm teknik Servisimiz arıza bildirimi merkezde toplayarak bölgelerinde bulunan mobil servis ekiplerine bildirir,ve aynı gün içerisinde probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır.Yenimahalle Protherm Servis deneyimli teknikerleri sayesinde cihazını;montajı yapıldığı yerde size zaman kaybettirmeden araçlarında bulunan parçalar sayesinde kısa bir süre içerisinde onarımını,yaparak siz değerli müşterilerimize cihazınızı çalışır durumda teslim eder.Değerli müşterilerimiz Biz Yenimahalle Kombi Servis olarak,siz müşterilerimize hizmetin en iyi ve en kalitelisini sunmaktan gurur duyarız.

demetevler-335 (9)Deme

Call Now Button(0312) 250 01 04