Yenimahalle Ferroli Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevlerferroli-335 (6)

 

Yenimahalle Ferroli Kombi Klima Servisi olarak yıllardır uzman ekibimiz ile Ferroli Kombi ve Ferroli Klima Yenimahalle Bölge servisliği yapmaktayız.Kombi Klima servislerinde öncelikle sizi mağdur etmeyecek planlar yapar ve müşterilerimize sunarız.Müşterileri memuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere  Her türlü bilgi aktarımını yapar ve  en kaliteli hizmeti sunar .

Ferroli Yenimahalle Servisimiz Sıcak veya soğuk havalarda mağdur olmamak için Kombi ve Klimalarınızın yıllık bakımlarını güvenli ellere teslim etmenizi mutlak surette önerir.

Ferroli Yenimalle Servis ekiplerimiz bıraktığınız arıza kaydı sonrasında cihazlarınızda yapılan tesbitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında sizlere bilgi verir.Değişecek parça, parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.
Yapılan Ferroli Klima ve Ferroli Kombi bakım ve onarım işlemleri bir (1) yıl işçilik veya parça garantisi altındadır.

Ferroli Yenimahalle Teknik Servis Firmamızın kaliteli garantili güleryüzlü servis hizmeti,ekonomik fiyatlar, deneyimli uzman personel gibi teknik servis hizmeti avantajlarından faydalanmak için ,çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

 

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04