Yenimahalle Ariston Kombi Servisi 335 00 77

demetevlerariston-335 (17)

 

Yenimahalle Ariston Kombi Klima Servisi, Arızalı yada bakıma ihtiyacı olan Ariston markalı Kombi ve Klimalarınıza  “Ariston Yenimahalle Teknik Servis” garantili olarak servis hizmeti vermektedir.

Yenimahalle Ariston Servisimiz geniş bir servis ağına sahiptir . Ariston kombi ve klimalarda servis hizmetleri aksadığında evlerde zor anlar yaşanmakta ve bu cihazların alternatifleri olmadığı için sıkıntı yaşadığınızın bilincindeyiz. Bu yüzden de servis hizmetinin son derece hızlı olması gerekmektedir. Ülkemizde artık servis hizmetleri müşteri memnuniyeti ön plana alınarak yapılmaktadır.

Ariston Yenimahalle  Servis hizmetlerini yapan firmamız, en kaliteli servis hizmetini de yapmaktadır. Firmamızın en temel ilkesi hızlı servistir. Ariston kombi ve Ariston Klimalarla ilgili bir sorun yaşadığınızda hemen bize başvurmanız gerekmektedir. Bize Çağrı merkezi numaralarımızdan kolayca ulaşabileceksiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra size vereceğimiz saatte ekiplerimiz gelecek ve arızanızı çözecektir.

Yenimahalle Bölgemizdeki tüm Ariston marka arıza başvurularını gün içinde cevaplayabilmek için yeterli ve donanımlı araçlarımız mevcuttur. Ekiplerimiz ayrıca doğru kullanım konusunda sizleri bilgilendirecek ve bundan sonra olabilecek arızaların önüne geçmiş olacaktır. Arıza ile ilgili yaptığımız bütün çalışmalarda bir yıllık garanti vermekteyiz. Yedek parça kullanımında da aynı garantiyi vermekteyiz ve kullandığımız yedek parçalar kesinlikle orijinal olmaktadır.

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04