Yenikent Vaillant Kombi Servisi 272 82 92


Yenikent Vaillant Kombi Klima Servisi ; Vaillant kullanıcılarının cihazlarıyla ilgili teknik destek gereksinimi duyacakları Vaillant Kombi Arıza, Vaillant Klima Arıza,Vaillant Kombi Bakımı vs… konularında yıllardır en ekonomik en kaliteli en güvenilir hizmetleri sunmayı firma prensibi haline getirmiştir.

Yenikent Vaillant Servisimiz , gerçekleştirdiği bu hizmetleri sunarken *Müşteri Memnununiyet* politikasını her zaman ilke olarak benimsemiştir.Kalıcı müşteri portföyünü yıllardır genişleterek sektördeki yerini ilk sıralarda belirlemiştir.Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız tüm işçilik ve değişen yedek parça işlemlerinde 1 yıl Teknik Servis Garantisi vererek hizmetlerini sürdürmeye kararlıdır.

Vaillant Kombi ve Vaillant Klimalarınızın periyodik bakımlarını yılda 1 kez Yenikent Vaillant Servisine yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.Çünki;

Kombi Bakımının Faydaları nelerdir ?

  • En önemli olay cihazınızın ömrünün uzamasıdır

  • Cihaz Çok daha rahat çalışacağından dolayı,Yakıt oranı önemli oranda etkilenir.

  • Kombiden çıkan sıcak su çok daha çabuk radyatör peteklerine ulaşacağından, çabuk ısınma ve çabuk otomatiğe geçme olayı olacaktır ve hem konfor hemde tasarruf sağlayacaktır.

  • Kombi bakımının özellikle elektronik aksamdaki risk sebebiyle tecrübeli teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir, aksi halde yüksek maliyetli arızalar oluşabilir.

Klima Bakımının Faydaları nedir?

● Periyodik bakım sırasında yapılan temizliklerle işletme giderleri azalır.

● Periyodik olarak yapılan temizlikler ve olası arıza nedenleri giderildiğinden dolayı bakım giderleri azalır.

● Periyodik bakım ile ısı değiştiricilerde kirlilik nedeniyle oluşan verim düşüklükleri önlendiği için ısıtma ve soğutma yüklerinin karşılanması daha kısa süreli çalışmalar ile sağlanabilir. Bu
sayede cihazların ömrü uzar.

● Periyodik bakım sırasında ömrünü dolduran parçalar arızaya neden olmadan değiştirildiği için sistemden kesintisiz yararlanabilinir.

● İşletme teknik personeli üzerinde arızalı sistemlerin yaratmış olduğu stres kalkacağından işletme personelin verimliliği artacaktır.

● Yapılan düzenli bakım sisteminizin ömrünü uzatacaktır.

● Yapılan düzenli bakım ile arıza oranları düşürüldüğü için sisteminizin arızalar nedeniyle kesintiye uğramasından doğacak kayıplarımız önlenecektir.

Call Now Button(0312) 250 01 04