Yenikent Protherm Kombi Servisi 272 82 92


Yenikent Protherm Kombi Servisi Olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip,kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilemize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Özellikle kış aylarında kombilerin çalışma süresi bir hayli artıyor. Hal böyle olunca da kombinizden maksimum verim alıyor olmanız da oldukça önemli. Kombi bakım ve kombi arızalarında, Protherm marka kombileriniz için, 7/24 servisi arayarak destek ve yardım alabilirsiniz. Bakım ve onarım sonrası arıza garantisi sunan Protherm kombi servisi,  ürün yedek parçaları ile kusursuz hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yenikent  kombi servisi, Protherm marka kombilerinizi uzun yıllar kullanabilmeniz için hizmet vermektedir.

Servis ağı çerçevesinde tüm Protherm marka kombilerin bakım, onarım ve arıza işlemlerinin yapılmasını sağlayan Protherm Yenikent Kombi Servisi, size daha iyi hizmet verebilmek için daha çok  şubede hizmet vererek, daha çok müşteriye ulaşabilmeyi hedeflemektedir. Siz de kışın soğuk günlerinde kombiyi yakmanıza rağmen ısınamadığınızdan şikayet ediyorsanız, size en yakın Yenikent Protherm servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Protherm kombiler uzun yıllar kullanılmak üzere tasarlanmış cihazlardır. Protherm cihazların uzun ömürlerini etkileyecek dış etkenler sebebi ile Yenikent Protherm servis ekiplerimizden Protherm kombi servis talep etmeniz gerekmektedir. Protherm servisi sizi arızalardan en kısa sürede kurtarmak için 7×24 servis hizmeti ile bu ayrılacalıgı Protherm kullanıcılarına sağlamaktadır. Protherm Yenikent Teknik  servisi sizlere; Protherm kombi bakımı,  Protherm kombi servisi, Protherm servis,Protherm servisi, Protherm kombi servis hizmetleri sunmaktadır..

Call Now Button(0312) 250 01 04