Yenikent ECA Kombi Servisi 272 82 92


Yenikent Eca Kombi Servisi ,satış sonrası olaşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Eca Yenikent  Servis ,alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda uzun yıllardır hizmet vermekte ve müşterilerimizin Eca kombi arızlarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamız Yenikent Eca olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle Yenikent kombi servisi Ankara olarak yerinde çözüyoruz.

Yenikent Eca  Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır.Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu Eca kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

Eca Kombi Bakımı

Eca Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve mutlak surette Yenikent Eca Teknik Servisi teknikerlerine  yılda 1 kez kombi bakımlarınızı yaptırın.

Call Now Button(0312) 250 01 04