Yenikent Bosch Kombi Klima Servisi 272 82 92


Yenikent Bosch Kombi Klima Servisi merkezimize ulaşan her çağrı anlık olarak cevaplanmakta ve en kısa sürede arıza talepleri çözüm bulmaktadır. Arıza talepleri son derece ekonomik fiyatlar ve işçilik garantisi ile Yenikent te son buluyor.

Bosch markalı KOMBİ VE KLİMA arızaları konusunda detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken Bosch Yenikent servisi telefon numaralarından ulaşarak servis kaydı bırakmanızdır. Sizlerde bu kaliteli ve ekonomik fiyatlardan yararlanmak için  çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Firmamız Yenikent Bosch servisi hizmetini uzun süredir devam ettirmektedir. Aynı gün içinde hizmet veren servisimiz yaptığı her onarımın sonrasında yapılan işe dair 1 yıl garanti vermektedir.

Yedek parça

Servisimiz evinizde bulunan Bosch Kombi ve Bosch Klimaların tamamının tamirinde orijinal yedek parça kullanmaktadır. Orijinal yedek parça ile yapılan onarımlar sayesinde cihazlarınız uzun ömürlü ve sağlıklı bir performans sağlar.  Orijinal olmayan parçalarla yapılan tamir ve onarımlar ise kısa zamanda bir çözüm üretse de uzun vadede size daha büyük masraf çıkarabilir. Yenikent Bosch Servisimizi arayarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

Ekonomik servis

Yenikent Bölgesinde hizmet veren servisimiz size her zaman kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata sunmaktadır. Özel bosch servisi olarak bosch kombilerinizin ve klimalarınızın tamirini bir çok firmaya göre daha ekonomik fiyata yapmaktayız.

Tecrübeli Ustalar

Bosch Yenikent servisimizde çalışan her personelimiz servisimizde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Servisimizde çalışan her personelimizi kendimiz yetiştirmekteyiz. Tecrübeli ustalarımız sayesinde her onarımı kesin olarak yapmaktayız. Çalışan tüm ustalarımız konusunda tecrübeli oldukları için evinizde bozulan kombi ve klimanızın arıza tespitini kısa zamanda yaparlar. Cihazınızda ki arıza tespiti yapıldıktan sonra size arızanın maliyeti bildirilir sizin onayınız doğrultusunda işleme başlanır.

Teknik ekip donanımı

Teknik ekibimiz cihazınızda arızaları %100 tespit edebilmek için gerekli tüm cihazlarla donatılmıştır. Bu sayede cihazlarınızın onarımı garantili ve kısa zamanda yapılmaktadır. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek arıza tespiti ve onarımların daha ekonomik ve kısa sürede yapılmasını sağlıyoruz.

Call Now Button(0312) 250 01 04