Yenikent Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92


Yenikent in En Büyük Alarko Kombi Klima Servisi güvencesiyle uzman, hızlı, profesyonel, tecrübeli kadromuzla ve yedek parça garantisi ile tüm arızalarınızda,siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız..

Yenikent Alarko Kombi Klima Servisi olarak Alarko markalı tüm kombi ve klima modellerinizin her türlü işlemini kısa süre de tespit ederek hemen çözümlemekteyiz.

Yenikent Alarko Servisi olarak firmamız ,Yılların vermiş olduğu deneyimle uzmanlaşan teknisyenlerimiz sorunu kısa süre de tespit edebilmekte, siz değerli müşterilerimizin değerli vaktini boşa harcamamaktadır. Müşteri memnuniyetini kazanmayı esas alan servisimiz bu prensibini kazanabilmek adına sizlere kaliteli, hızlı ve en önemlisi güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bir teknik servisten arzu edeceğiniz şekil de hizmet sunan firmamız sizlere memnuniyet garantisi verebilmektedir. Ayrıca servisimizin yaptığı her işlemden emin olmamıza rağmen yapılan işlem ve değişen parçaya (1) yıl garanti vermektedir.

Alarko Kombi Klima Yenikent Servisimiz sizler için 7–24 hizmet sunmakta, çağrı merkezimize servis talebin de bulunduktan kısa süre sonra sizlere ulaşmaktadır. Çağrı merkezi çalışanımız size en yakın bölgede ki gezici servis aracımızı yönlendirerek en hızlı şekil de hizmet görmenizi sağlamaktadır. Servisimizden hizmet talep edebilmek için çağrı merkezimizi arayıp, bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır.

Call Now Button(0312) 250 01 04