Yahyalar Protherm Kombi Servisi 335 00 77

demetevlerprotherm-335 (8)

 

Yahyalar Protherm Kombi Servisi olarak siz değerli protherm kombi kullanıcılarına deneyimli Teknisyenlerimiz ile yerinde Protherm Kombi Servisi hizmet vermekteyiz.

Kombilerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım, arıza, onarım ve yedek parça değişikliği gibi işlemler en kısa sürede 1 yıl garantili olarak firmamız tarafından Yapılmaktadır.Protherm Yahyalar Servisi Firmamız hızlı ve kaliteli servis anlayışını kendine prensip olarak belirlemiştir.

Günümüzde kombi olmazsa olmazımız olmuştur. Bunun için kombinize gelen teknik servis çok önemlidir.Kombinize bakan teknisyenin işini
iyi bilen ve profesyonel olup olmadığına dikkat ediniz.Kış aylarında soğuk havalarda kombinizden herhangi bir arıza yaşamamak için kombinizi işini iyi bilen ve işinde iyi bir teknik servise baktırınız.Bunun için Yahyalar Protherm Servis alanında uzman ve işini iyi bilen teknisyenlerle çalışmaktadır.

Her yıl kış mevsimi gelmeden kombinize genel bakım yaptırmalısınız.Kombi bakımı demek iyi bir performans, sorunsuz bir kış sezonu geçirmek demektir.Protherm Kombi Bakım işlemlerini mutlak surette deneyimli bilgili Yahyalar Protherm teknik servis ekiplerine yaptırmalısınız…

demetevler-335 (9)Deme

Call Now Button(0312) 250 01 04