Yahyalar Ferroli Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevlerferroli-335 (6)

 

Yahyalar Ferroli Kombi Klima Servisi olarak yılların verdiği tecrübe, üstün deneyimler ve kaliteli hizmetimiz, teknolojinin gelişimi ile birlikte internet üzerinden hizmetimizi aktif etmiş bulunmaktayız. Çalışan teknik ekiplerimizin güler yüzlü ve garantili hizmeti ile Yahyalar Bölgesindeki teknik servis hizmetlerimizle  yerimizi yıllardır en üst seviyede koruduk. Hizmetlerimiz çağdaş ve müşteri odaklı gelişmiş ve gelişmeye de devam etmektedir.

Ferroli Yahyalar Servisi olarak kombi ve klimalarınızda arıza, bakım, montaj servis taleplerinizde 7 gün 24 saat kombi klima servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ferroli Cihazlarınızla ilgili Tamir ve Bakım Servislerimiz de tüm yaptığımız işlemler 1 sene garanti kapsamında dır. Sizler servis raporlarınızı kaybetseniz yada tamiratını yaptırdıgınız kombiyi başkaları bile kullansa garanti sizin adınıza ve ev adresi adına yapıldığından adres sahibi artık siz olmasanız bile kombi ve klimanız yine bizim garantimiz altındadır. Değişim yapılan ürünler de ise cihazlarınız firmamız ilkelerince 1 sene garanti altındadır.

Kısacası Kombinizle ilgili her konuda çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Yahyalar Ferroli Servisi olarak sizlere hizmet etmekten memnuyet duyuyoruz…

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04