Yahyalar Demirdöküm Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevlerdemirdokum-335 (4)

 

Yahyalar DemirDöküm Kombi Klima Servisi, uzman kadrosu gelişmiş yedek parça stoğu ve uygun fiyatları ile sizlere Demirdöküm Kombi Klima servis hizmeti sunmaktadır. 

Demirdöküm marka kombi ve klima arızaları için bizleri arayabilir uzman kadromuzdan teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.Kombi-Klima Bakımı ve servis hizmetleri düzenli olarak yapıldığında kullandığınız cihazların daha yüksek performans ve daha düşük yakıt tüketmesi sağlanmaktadır.

Yahyalar DemirDöküm Kombi Klima Servisi olarak;  hızlı servis hizmeti verebilmek için Yahyalar Bölgesinde  gezici servis araçları bulunduruyoruz. Siz merkez servisimizi arayıp kaydınızı bırakıyorsunuz. Size en yakın mobil servis aracımızı yönlendiriyoruz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz ürünün durumuna göre, ürünü yerinde tamir ediyor. Eğer arızalı ürün tamir edilemiyecek gibiyse merkez servisimize getiriyorlar. Ürün tamir edildikten sonra tüm testleri yapılarak size teslim ediliyor.Değişen yedek parçalar ve yapılan tüm işlemler 1 yıl firma garantimiz altına alınıyor.

DemirDöküm marka tüm Kombi ve Klima larınızın Arıza Onarım Bakım Montaj De-montaj ve diğer işlemleri için bizimle irtibata geçiniz…

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04