Yahyalar Baymak Kombi Klima Servisi 335 00 77

 

 

demetevlerbaymak-335 (18)

 

Yahyalar Baymak Kombi Klima Servisi olarak yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için çabalıyoruz.

Kombi ve Klima sektörlerinde kendini kanıtlamış,deneyimli teknisyenlerimiz 7/24 sizlerin sorunlarını gidermek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan müşterilerimize gönülden teşekkür ederiz.

Yahyalar Baymak Kombi Klima Servisi olarak müşterilerimize cihazlarının periyodik bakımlarını yaptırmalarını önemle tavsiye etmekteyiz.Bakımsız kalan cihazların diğerlerine göre daha çabuk arıza verdiğini görmekteyiz.Dolaylı yollardan cihazınıza işleyen tozlar birikerek cihaz içindeki hareketli parçaları tıkar.Bunun sonucunda cihaz verimli çalışamaz veya tozlara maruz kalan parça rahat çalışamadığı için yanar.Cihaz kendini zorladığı için yakıt tüketimi de artar.Ayrıca cihaz bakım görmediği zaman yıpranmış ve değişmesi gereken ufak tefek parçalar tespit edilemez ve bu daha sonra size arıza,dolayısıyla daha fazla masrafa sebebiyet verir.Bunları en aza indirgemek ve daha düzenli çalışan bir cihaz elde etmek istiyorsanız lütfen periyodik bakımlarınızı her sene yaptırınız.

Değişen yedek parçalara 1 yıl garanti vermekteyiz. 1 yıl içinde aynı parçadan kaynaklanan bir problem görüldüğünde,parçayı ücretsiz bir şekilde değiştirmekteyiz.

Kaliteli hizmet size bir telefon kadar yakın!

İrtibat numaralarımızdan bizleri arayıp kayıt bırakabilirsiniz…

 

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04