Yahyalar Alarko Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevleralarko-335 (15)

 

Yahyalar Alarko Kombi Klima Servisi

Alarko Kombiniz yada Alarko Klimanızla ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz cihazınızın durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek  durumdaysa Yahyalar Alarko Servisimiz,arızalı cihazınızı merkez servisimize getirir. Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

Alarko Kombi Klima Servisi Yahyalar firmamız bünyesinde bulunan çalışanlarımızın tamamı uzman servis elemanlarından oluşmaktadır. Alarko Yahyalar  Servisi  olarak yılların biriken tecrübesiyle uzun zamandır siz değerli müşterilerimizin Kombi ve Klimalarında yaşadığı sıkıntıları gidermektedir.

Alarko Servisimiz sizlerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda her yeni günde, gelişen teknolojiyi yakından takip edip, sektörün en önde ve lider firması konumuyla gelişmelerini tamamlayarak, en sağlıklı ve verimli çözüm önerileriyle yanınızda olmaktadır. İşini severek yapan uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle birlikte tam bir takım ruhu içerisinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Alarko Cihazlarınızda karşılaştığınız arızaların onarımı ve periyodik olarak yapılması gereken kombi klima bakımları için 7/24 aktif çalışan güleryüzlü müşteri temsilcilerimize bir telefon kolaylığında ulaşarak, anında kaliteli ve kusursuz hizmet olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yahyalar Alarko Servisi olarak en önemli ve temel amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve yaşam standartlarını kolaylaştırmaktır. Geliştirdiğimiz hizmette süreklilik kavramımızla da sunduğumuz hizmet sonrası bir yıl garanti hizmeti sağlamaktayız. En iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için Yahyalar Alarko Teknik Servis firmamız hedeflerine kısa sürede ulaşarak, kaliteyi ayağınıza getirmektedir. Doğrudan çözüm ve yılların tecrübesi, bugün olduğu gibi yarında yanınızda olacaktır. Sizlerde Alarko Yahyalar Servisi  firmamızı aramadan karar vermeyiniz. Garantili ve güvenilir hizmetin adresi Yahyalar Alarko Kombi Klima Servisi Ankara !

 

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04