Ümitköy Vaillant Kombi Servisi 272 82 92


Ümitköy Vaillant Kombi Klima Servisi olarak ;  Vaillant markalı Kombi ve Klimalarınızın servis hizmetini  profesyonel teknik ekibimiz ile vermekteyiz. Vaillant Klima Servisi ve Vaillant Kombi servisimize çağrı merkezlerimizi arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tüm iklim şartlarında Isıtma ve Soğutma amaçlı kullandığımız  kombimiz yada klimamız en iyi dostumuzdur. Cihazlarınız sizi bu durumlarda tek başınıza bırakmaması için Vaillant Bakım hizmetimizden yararlanın. Hem daha verimli çalışma sağlayın hemde kombi veya klimanızın ömrünü uzatın.

Ümitköy Vaillant Servisi size mümkün olan en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini sunabilmek amacıyla servis teknisyen ekiplerine belirli eğitimler vererek ve sınavlar yaparak daha iyi hizmet anlayışı gütmüştür. Çağrı merkezimize bıraktığınız Vaillant arıza kayıtlarını merkez ofisimizden bilgisayar kontrollü olarak mobil servis ağı sayesinde 7/24 teknik servis ekiplerimize ulaştırıyoruz. Servis organizasyon ekibimiz tarafından Vaillant kullanıcısı 30 – 45 dakika önceden aranarak  müsait olup olmadığı sorulur, şayet müşterimiz müsait olduklarını söylerse  servis hizmeti verilir.

Vaillant Ümitköt Servisimiz mümkün olan en kısa süre içerisinde müşterinin şikayeti doğrultusunda çalışmasını yapar,arızalı cihazın sorununu kalıcı bi şekilde çözüme kavuşturur.Sonrasında yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar için 1 yıl firma garantisinide vererek adresten ayrılır.

Vaillant marka Kombi ve Klimalarınızın Bakım Arıza Onarım ve daha başka tüm sorunlarınız için lütfen Ümitköy Vaillant Servisinizle irtibata geçiniz…

Call Now Button(0312) 250 01 04