Ümitköy Protherm Kombi Servisi 272 82 92


Ümitköy Protherm Kombi Servisi, Ümitköy Bölgesinde Bulunan Protherm Markalı Kombilerinize Bakım Onarım Tamir İşleri Konusunda Siz Kombi Kullanıcılarına Haftanın 7 Günü Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.

Bizi aradığınız andan itibaren operatör arkadaşlarımız çağrınızı karşılayıp size en yakın mobil araçlarımızı yönlendirmekle beraber size telefonla da teknik destekte bulunmaktadırlar aradığınız anda operatör arkadaşlarımız cihazınızla ilgili bazı sorular soracak ve sizden o cevapları bekleyecektir.Bunlardan bazıları gazınız açık mı yani ocağınız çalışıyor mu diğerleri de su basıncınızı kontrol ettiniz mi ondan sonraki etapta ise cihazınızda yanıp sönen arıza ışığı var mı olacaktır evet bu sorularda çözüm bulamazlar ise bölgemizde size en yakın Protherm Ümitköy servisi, aracımızı yönlendireceklerdir. Yönlendirmiş olduğumuz mobil araçlarımız tam donanımlı olup aktif çalışma ortamına uygun olarak hali hazırda beklemektedirler cihazınızla ilgili tüm parça ve ekipmanlar Ümitköy Protherm kombi servisi, mobil araçlarımızda mevcut bulunmaktadırlar.

Her kış dönemi sonu kullanmış olduğunuz kombi cihazınızın bakım işlemini Ümitköy Protherm Teknik Servis Ekiplerine yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Call Now Button(0312) 250 01 04