Ümitköy ECA Kombi Servisi 272 82 92


Ümitköy Eca kullanıcıları olarak Kombilerimiz yaşamımızı kolaylaştıran bir ürün olduğundan dolayı herhangi bir arıza vermesi durumun da sorunun kısa süre de çözümlenmesini istemektesiniz. Ümitköy ECA Kombi servisi olarak sizlere hızlı şekil de servis hizmeti sunarak en kısa süre de servis hizmeti görmenizi sağlamaktayız. Servisimiz yaptığı işlem ve değişen parçaya (1) yıl garanti vermektedir.

Parça değişimi gerekli olabilecek durumlar da çıkarılan parçanın yerine ECA orijinal yedek parçaları takılmaktadır. Eca Ümitköy Servisimizin kaliteli, güvenilir ve hızlı servis imkânından yararlanmak için çağrı merkezimize bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Aynı gün için de size en yakın gezici servis aracımızı yönlendirmekteyiz.

Kış ve yaz ayların da en çok kullandığımız elektronik cihazlardan olan kombi ve sofbenlerimiz hemen hemen her kesim tarafından kullanılan ve özellikle kış ayların da ısınmak için en çok tercih edilen bir cihazdır. Cihazlarınızdan en yüksek verimi alabilmek yakıtta tasarruf edebilmek ve can sağlığınız için her yıl periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.Eca kombi bakımları kesinlikle uzman Eca Ümitköy teknikerlerine yaptırılmalıdır.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04