Ümitköy Bosch Kombi Klima Servisi 272 82 92


Ümitköy Bosch Kombi Servisi ve Ümitköy Bosch Klima Servisi hizmetleri veren firmamız, Ankara nın en iyi Kombi Klima servislerinden birisi olarak sizlere hizmet vermektedir. Bu anlamda kalitesini açıkça ortaya koyan Ümitköy Bosch Servis  sizleri memnun etmek için elinden geleni en iyi şekilde yapmaktadır. Servisimiz haftanın 7 günü ve 24 saati kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Servisimizden hizmet alabilmek için tek yapmanız gereken bir telefonla çağrı merkezimize ulaşmak olmaktadır.

Bosch Ümitköy Servisi, Ankara daki tüm ilçelere verdiği servis hizmeti ile siz degerli müşterilerimizin güvenli ve hızlı bir hizmet sağlamaktadır.  Ankara ilimizdeki bulunan tüm ilçelere özel servis araçlarımızla Bosch Kombi ve KLima servisi hizmetinde sınır tanımıyoruz.  Geniş servis ağımız ile Ümitköy bölgesinin her noktasında servislerimiz sayesinde dakikalar içersinde evlerinize servis yardımı için ulaşıyoruz. Servis araçlarımız basit arızaları gidermek için her türlü araç gereç ve yedek parçalar bulunan özel araçlardır.

Hızlı ve kaliteli hizmet için hiç bir masraftan kaçınmayan Bosch Ümitköy Servis firmamız araç ve gereçlerini oluştururken son model araç filosu ve deneyimli personelleri ile daha hızlı bir bosch servis hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetine özenle önem gösteren 1. sınıf kalitede hizmet sunmayı misyon edinmiş firmamız sundugu hizmetlerle ve yaptığı kaliteli işlerle yükselişe geçmiştir..

Call Now Button(0312) 250 01 04