Ümitköy Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92


Ümitköy Alarko Kombi KLima Servisi olarak ; Uzun senelerin verdiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmaların sektörde hak ettiklere yere gelecekleri inancını prensip edinmiş olan firmamız; Ümitköy Bölgesinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Sektörde daima zirveyi hedefleyen Ümitköy Alarko Servisi ; tüm marka ve model kombi ve klimalarınız için ihtiyacınız olan her hizmeti en yüksek kalitede sunmaktadır. Sunduğu garantili hizmet, yaygın servis ağı, geniş ve orijinal yedek parça stoğu ile daima siz değerli müşterilerinin sorunlarını çözmeyi ve memnuniyetinizi sağlamayı hedefler. Kaliteli ve güvenilir hizmet için bizi tercih edin.

Alarko Kombi ve Klimalarınızı verimli bir şekilde kullanmak, daha uzun ömürlü olmasını sağlamak ve doğalgazdan ve elektrikten tasarruf etmek için, her yıl düzenli olarak kombi klima bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Alarko Kombi Klima bakımı için bizi arayabilirsiniz!

Alarko Kombiniz yada Klimanızmı arızalandı? Uzman ve deneyimli ekibimizle; tüm Alarko marka ve modeldeki Kombilerinizin ve Klimalarınızın arıza tespitini yapıyor, onarımını gerçekleştiriyor ve orijinal yedek parçalar ile tekrar ilk günkü sağlamlığına kavuşturuyoruz!yaptığımız tüm işlemlerde 1 yıl Ümitköy Alarko Servis  garantisi veriyoruz.

Call Now Button(0312) 250 01 04