Sincan Protherm Kombi Servisi 272 82 92


Sincan Protherm Kombi Servisi ,koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kalitesinden ödün vermeden sizlere en kaliteli, en hızlı, en ekonomik hizmeti sağlayan Protherm Kombi Teknik  Servisidir.

Protherm Sincan Servisi cihazınızdaki arızaların giderilmesinde size bir telefon kadar yakın olan profesyonel teknisyenlerden oluşmaktadır.Sincan Kombi Servis olarak ,müşterilerin beklentilerini dikkate almakta ve bu doğrultuda çalışmalar sunmaktayız. Bu yüzden yapılan işlerde 1 yıllık garanti sunulmaktadır.

Protherm servisi adı ile verilen kalitesiz ve çözüm getirmeyen bir çok çalışmalar yüzünden bu alanda güven vermeyen firmalar yerine her zaman çözüm odaklı ve profesyonel bir ekiple çalışan Sincan Protherm firmamız büyük başarılar elde etmektedir. Kombinizin bakım, teknik servis ve onarım işlemlerini yürüten Firmamız, Sincan Bölgesinin tümüne hizmet vermektedir. 

Protherm marka cihazınızın  her yıl düzenli ve rutin bakımlarını yaparak cihazınızı oluşabilecek arızalara karşı güçlü bir hale getirmek ve sorunlar çıktığı anda profesyonel adımlarla çözümlemek Protherm Sincan Kombi servisi elemanlarının başlıca görevidir.

Call Now Button(0312) 250 01 04