Sincan ECA Kombi Servisi 272 82 92


Sincan Eca Servisi Firmamız tüm Eca marka ve model kombi ve sofben cihazları nın bakım onarım tamirat ihtiyaçlarıyla ilgili olarak uzman ve hızlı teknik destek çözümleri sunmaktadır.

Eca Sincan Servisi ,gelişmiş servis bilinci ve anlayışıyla kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir. Servis yapımızın etkinliğini ve başarısını artırmak amacıyla teknik ekiplerimizin tümü, büyük önem verdiğimiz ve genel ilkemiz olan “doğru teknik hizmet ve düzgün diyalog” konularında eğitim almaktadırlar. Bu kalitenin sürekliliğini sağlamak için tüm teknikerlerimiz, Sincan Eca Kombi Servisi yetkililerince davranış kalitesi, işçilik kalitesi, yedek parça kalitesi, kıyafet kalitesi, servis düzen kalitesi,teknik donanım kalitesi yönünden periyodik olarak kontrol edilirler.

E. C. A. Kombi Cihazından yüksek verim almak istiyorsanız yıllık bakımlarını geciktirmemeniz gerekmektedir. Yaptırdığınız bakım, hem cihazınızın ömrünü uzatacaktır, hem de verimli çalıştığı için yakıttan haliyle paradan tasarruf edeceksiniz.

Her elektronik ve mekanik cihazlarda olabileceği gibi Eca Kombi ve Eca Sofben lerinizde arıza ile karşılaşırsanız, Sincan Kombi Servisi uzman ve geniş servis ağıyla her daim hizmet sunmaya hazırdır.

Teknik servis hizmetlerimizi 1 yıl parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunmaktayız. Servis talebiniz doğrultusunda gelen teknisyenlerimiz cihazınızın detaylı kontrollerini yaptıktan sonra size yapılacak işlemler ile ilgili gerekli bilgileri ve tutarı bilgisini sunar ve kabul etmeniz halinde teknik servis hizmeti uygulanır.

Sincan Eca Kombi ve Sofben servisi olarak kombi bakımı,  kombi ve sofben onarımı olmak üzere tüm kombi sofben  sistemindeki sorunları en hızlı ve garantili destek hizmeti sunmaktayız, Tüm Eca Marka Kombileriniz ve Sofbenleriniz İçin Orjinal Yedek Parça Kullanılmaktadır.

Call Now Button(0312) 250 01 04