Sincan Baymak Kombi Klima Servisi 272 82 92


Sincan Baymak Kombi Servisi Olarak Siz Sincan Baymak Kullanıcılarına 7-24 Garantili Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.Sincan Baymak Kombi Servisimiz Konusunda Uzman Devamlı Gelisen Teknolojiye Ayak Uydurmak için Seminerler Alan Uzman Kadrosuyla Sorunlarınızı Aynı Gün İçerisinde Çözerek  Sizlerin Konforlu Yasam Hakkınıza Yardımcı Olmaktadır.

Sincan Baymak Kombi Klima Servisi Olarak Kullanmakta Oldugunuz Baymak Cihazlarınızın Yıllık Bakımlarını Yaptırmanızı Önemle Vurguluyoruz.Bakımları Yapılan Kombilerinizin Veriminin Yükselecegini ve Size Yakıt Tasarrufu Ve Parca Masrafında Kurtaracagını En Önemliside Saglıgınız Acısından Bir Cok Önemi Oldugunu Unutmayınız.

Sincan Baymak Kombi Klima Servisi Ayrıca Telefon Destegi İlede Sorunlarınıza Yardımcı Olmaya Calısmakta Olup İlk Hedefi Kombi Ve Klima Arızalarınızda Günümüzde Parca Fiyatlarının Yüksek Olması Nedeni İle Tamir Yoluna Giderek Dogabilecek Yüksek Masraflardan Sizlerin Magdur Olmamanız İçin Calısmaktadır.

Baymak Kombi Klimalarınızın Parca Degişimi Orjinal Olmakla Beraber Sincan Baymak Kombi Klima Servisimiz Tarafından Bir Yıl Garantili Olarak Takılmaktadır.

Kombi Klima Servis Sektöründeki İddiamız Gerek Fiyat Gerekse Hizmet Konusunda Siz Sincan Baymak Kullanıcılarının Destegi İle Devam Etmekte Olup Siz Sincan Baymak Kombi Kullanıcılarına Bizlere Duydugunuz Güvenden Ve Destekten Ötürü Tesekkürü Bir Borc Biliriz.

Tüketici dostlarımızın evlerinde ve iş yerlerinde ısıtma ve sıcak su elde etmek için kullanmakta oldukları kombilerine bakım-onarım ve servis hizmetleri vermekteyiz.

BAYMAK KOMBİlerinizin yerinde ve atölyemizde yıllık bakımları uzman teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Revizyona ihtiyacı olan cihazlarınız “atölye bakımı” dediğimiz detaylı bakıma alınır. Atölye bakımında yapılan işlemler şunlardır:

Atölye bakımına alınan cihazınızın bütün parçaları sökülerek temizlikleri yapılır. Ana eşanjör, boyler, üç yollu vana gibi kireçlenmeye ve tesisat suyunda oluşan pas ve kire maruz kalan parçalar, kireç sökücü ve kimyasallarla temizlenerek içlerinde oluşan kireç, pas vb. pisliklerden arındırılır.

Üç yollu vana içerisinde bulunan diyafram ve tapalar yenisi ile değiştirilir.

Her parçası ayrı ayrı temizlenen kombinizin parçaları, tekrar ana kasa üzerine montajı yapılarak toplanır. Montajı yapılarak toplanan kombiniz test tezgahına bağlanarak 6-12 saat süre ile teste tabi tutulur.

Test sonunda sorun görülmeyen cihazınız, teknik personelimiz tarafından yerine montaj edilerek kullanımınıza sunulur.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04