Sincan Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92

Sincan Alarko Kombi Klima Servisi, Alarko Kombi Klima servislerinde öncelikle siz mağdur etmeyecek planlar yapar ve müşterilerimize sunarız.Firma olarak müşteri memuniyetini ön planda tutarız. Her türlü bilgi aktarımını yaparız ve en kaliteli hizmeti sunarak  hoşgörülü davranırız.

Kışın Ortasında Gecenin Bir Yarısı Alarko Kombiniz Yada Isıtmada Soğutmada Kullandığınız Alarko Cihazınızmı Bozuldu ! Sorun Değil Çünkü Biz Uyumuyoruz Gecenin Yarısıda Olsa Aynı Gün Ve Gece Servis İmkanınız Var,Arayın Gelelim.Sizler Bu Cihazları Kullandığınız sürece Bizlerde sizlere hizmet için varız.

Sincan Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi’lerinize Arızalarınızda Bakımlarınızda Anında Hızlı Çözüm.Kombi’lerinizin Bakımı’nı Kesinlikle Yaptırmanızı Tavsiye Ediyoruz.Kombi Bakım:Yanma Brülörü Temizlenir,Filitreler Sökülür Temizlenir,Kombi Genleşme Tankı’nın Havası Doldurulur,Ana Kart’ınızıla Birlikte,Sirkülasyon Pompası Ve Sensörler Tek Tek Kontrolden geçirilir.Daha Güvenli Bir Kış Mevsimine Ve Sıcak Su Kullanımına Önem Verin.

Sincan Alarko Klima Servisi

Klima nın Aşırı Kullanımı Hasta Eder,Sevsekte Sevmesekte Klimadanda Vazgeçemiyoruz.Yazın Yüksek Sıcak Ve Nem Bizi Nefes Alamaz Hale Getirir Dayanılmaz olur,İşte O Anda klima’lar imdadımıza yetişiyor,Klima yüksek gaz basıncıyla çalışan ve bakımsız kaldığında hızlı bir şekilde bakteri üretebilen cihazlardır,Klima Filitreleriniz en azından senede bir kerede olsa ilaçlı bir temizlikten geçirmeniz önemlidir,Gaz Basınçlarıda muhakkak kontrol edilmelidir.

Sincan Alarko Servisimizce yapılan her türlü işlem ve değişen parçalar 1 yıl garantilidir…

Call Now Button(0312) 250 01 04