Şentepe Protherm Kombi Servisi 335 00 77

demetevlerprotherm-335 (8)

 

Şentepe Protherm Kombi Servisi olarak Sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için tüm semtlerde gezici mobil araçlarımız ile yerinde hizmet vermekteyiz.
Bakım ve arıza gibi teknik ihtiyaçlarınızı ekibimiz en kısa sürede sonuçlandıracaktır. Haftanın 7 günü size 1 telefon kadar yakınız.
Kombi cihazı çalıştırılmadan önce cihazın ve tesisatının kontrol ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın devreye alınması önerilir.Bunun nedeni cihazın verimli çalışması, performansının korunması, yakıt tasarrufu, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme ve bu arızalardan kaynaklanan tamir masraflarını ortadan kaldırmak olarak sıralanabilir.

Protherm Şentepe Servisi olarak siz değerli müşterilerimize kış aylarına girmeden bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.Çünkİ kombiniz yaklaşık 4-5 ay hiç aralıksız çalışacağından en çok gaz sarfiyatı bu dönemde olur ve en sık arızalarda bu aralıklarda olur.Kombinizin bu zorlu kış aylarında zamansız arızalar yapıp sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız önlemini şimdiden almanız gerekir.En önemlisi güvenlik tedbir sistemleri ve gaz kaçağı kontrolü yaptırarak kombinizi daha güvenli bir şekilde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Şentepe Protherm Servisi Hizmetlerimiz sonucunda değişen parça ve yapılan işçilikler 1 yıl garantimiz altındadır.

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04