Şentepe Ferroli Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevlerferroli-335 (6)

 

Şentepe Ferroli Kombi Klima Servisi Şentepe Bölgesinin tamamında uzun yıllardır Ferroli teknik servis hizmeti vermektedir.Ferroli Kombi ve Ferroli Klima Cihazlarınızla ilgili her türlü arıza sorunu yada periyodik bakımlar için Çağrı merkezimizi haftanın hergünü arayabilir ve aynı gün içinde teknik servis hizmeti alabirsiniz.

Ferroli Kombinizin ve Ferroli Klimanızın sağlıklı ,tasarruflu ve tam olarak verimli çalışması için yıllık bakımlarını kesinlikle yaptırmanız gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan kombi ve klimalarınız %20 kadar tasarruf sağlar.Cihazınızın yıllık bakımını periyodik olarak yaptırmadığınız taktirde cihazınız;daha fazla yakıt harçayarak sonuçları faturanıza yansıyacaktır. Lütfen cihazınızın uzun ömürlü ve sağlıklı çalışabilmesi için bakımını ihmal etmeyiniz.

Ferroli Şentepe Kombi Klima  Servisi firmamız bünyesinde bulunan çalışanlarımızın tamamı uzman servis elemanlarından oluşmaktadır. Şentepe Ferroli Servis olarak yılların biriken tecrübesiyle uzun zamandır siz değerli müşterilerimizin kombilerinde yaşadığı sıkıntıları gidermektedir. Servisimiz sizlerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda her yeni günde, gelişen teknolojiyi yakından takip edip, sektörün en önde ve lider firması konumuyla gelişmelerini tamamlayarak, en sağlıklı ve verimli çözüm önerileriyle yanınızda olmaktadır. İşini severek yapan uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle birlikte tam bir takım ruhu içerisinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Cihazlarınızda karşılaştığınız arızaların onarımı ve periyodik olarak yapılması gereken kombi bakımları için 7/24 aktif çalışan güleryüzlü müşteri temsilcilerimize bir telefon kolaylığında ulaşarak, anında kaliteli ve kusursuz hizmet olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Ferroli Şentepe Teknik Servis olarak en önemli ve temel amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve yaşam standartlarını kolaylaştırmaktır.

Geliştirdiğimiz hizmette süreklilik kavramımızla da sunduğumuz hizmet sonrası bir yıl garanti hizmeti sağlamaktayız. Doğrudan çözüm ve yılların tecrübesi, bugün olduğu gibi yarında yanınızda olacaktır.Garantili ve güvenilir hizmetin adresi  Ferroli Kombi Klima Servisi Şentepe

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04