Şentepe ECA Kombi Servisi 335 00 77

demetevlereca-335 (5)

 

Şentepe Eca Servisi yıllardır çalışma hayatında edindiği deneyimler üzerine kurulmuş olup Eca markalı cihazlarınızın servis hizmetini karşılamaktadır.Eca markalı kombi ve sofben ürünlerinizde oluşabilecek her türlü arıza tamir onarım bakım gibi sorunlarda Eca Şentepe Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Şentepe Eca Kombi Servisi olarak ,Sizlerin memnuniyeti için avrupa standartları gereği yaptığımız işçiliğe ve taktığımız her parçaya bir yıl garanti vermekteyiz.Hizmet verdiğimiz tüm cihazlara orjinal yedek parca kullanmaktayız.Sizlerin mennunıyeti bizim için önemli olduğundan dolayı deneyimli teknisyenlerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

Şentepe Kombi Servisi olarak hızlı servis hizmeti verebilmek için Şentepe Bölgesinde gezici servis aracı bulunduruyoruz. Siz Eca merkez servisimizi arayıp kaydınızı bırakıyorsunuz. Size en yakın servis aracımızı yönlendiriyoruz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz ürünün durumuna göre, ürünü yerinde tamir ediyor. Eğer arızalı ürün tamir edilemiyecek gibiyse merkez servisimize getiriyorlar. Ürün tamir edildikten sonra tüm testleri yapılır size teslim ediliyor.

  • Uzman kadromuz ile Eca Servisi hizmeti vermekteyiz.
  • Şentepe genelinde tüm bölgelere servis hizmeti vermekteyiz.
  • Haftanın 7 günü kesintisiz servis hizmetimiz vardır.
  • Parça ve işçiliklerimiz 1 yıl garantilidir.

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04