Şentepe Demirdöküm Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevlerdemirdokum-335 (4)

 

Şentepe DemirDöküm Kombi Klima Servisi , yılların biriken tecrübesiyle uzun zamandır siz değerli müşterilerimizin Demirdöküm marka cihazlarında yaşadığınız sıkıntıları gidermektedir. Servisimiz sizlerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda her yeni günde, gelişen teknolojiyi yakından takip edip, sektörün en önde ve lider firması konumuyla gelişmelerini tamamlayarak, en sağlıklı ve verimli çözüm önerileriyle yanınızda olmaktadır. İşini severek yapan uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle birlikte tam bir takım ruhu içerisinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

DemirDöküm Kombi Ve Klimalarınızda karşılaştığınız arızaların onarımı ve periyodik olarak yapılması gereken bakımları için 7/24 aktif çalışan güleryüzlü müşteri temsilcilerimize bir telefon kolaylığında ulaşarak, anında kaliteli ve kusursuz hizmet olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Şentepe DemirDöküm Kombi Klima Servisi niz  olarak en önemli ve temel amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve yaşam standartlarını kolaylaştırmaktır.

Şentepe DemirDöküm Kombi Klima Servisi olarak teknik servisimizce cihazlarınızla ilgili yapılan her türlü işlem ve değişen yedek parçalar 1 yıl firmamız garantisi altındadır.

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04