Şentepe Bosch Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevlerbosch-335 (2)

 

Şentepe Bosch Kombi Klima Servisi Kaliteli, ekonomik ve hızlı bir teknik servis için öncü bir firma olmakla birlikte konusunda en iyi hizmet veren deneyimli bir firmadır ve Sürekli gelişen teknoloji ile kendini geliştirerek modern bir servis olmuştur. Evinizdeki Bosch markalı Kombi ve Klimalarınızın arızalarını gidermekle görevli tecrübeli çalışanlarımız ve uzman ekiplerim her zaman sizlere teknik servis hizmeti vereceklerdir.

Şentepe Bosch Servisimiz Bosch Kullanıcılarına 7-24 teknik servis hizmeti vermekle birlikte parça değişimlerinde ise 1 yıl garanti sunmaktadır.Çağrı merkezlerimizi arayarak randevularınızı bırakabilir veya arızalarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere gezici mobil araçlarımız ile birlikte hızlı bir şekilde ulaşarak kaliteli ve ilk günkü çalışır hale getirmektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Bosch Şentepe Servis Çağrı merkezimizden bizi arayabilir ve istediğiniz tüm soruları bize sorabilirsiniz. Garanti konularındada sizler için ayrıcalıklar sunuyor ve çözüm odaklı çalışmalar yapıyoruz. En hızlı ve güvenilir hizmeti verebilmek adına aslında tüm personel kadromuz ile birlikte ekip olarak çalışıyoruz. Şentepe Bosch Servisi olarak, tüm Bosh Kombi Klima Cihazlarınıza teknik destek sağlıyor ve ekonomik fiyat anlayışımız ile birlikte fiyat konusunda da yanınızda olduğumuzu sizlere hissettiriyoruz.

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04