Pursaklar Vaillant Kombi Servisi 328 66 99

vaillant-328

 

Pursaklar Vaillant Kombi Klima Servisi olarak ; sizlere Pursaklar Bölgesinde kaliteli, müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Kombi yada Klimalarınızda arıza olması durumunda ya da olası arızalara engel olarak tüm bakımları yapabilmek için bir telefon kadar uzağınızda güler yüzlü personelimizle sizleri  bekliyoruz.

Vaillant Kombi Klima kullanıcıları olarak sadece Kombi ve Klimalarınız arıza yaptığında veya bozulduğunda değil , cihazlarınızın periyodik  bakımlarının yapılması içinde Teknik Servisimizi arayabilirsiniz. Bu Siz Vaillant kullanıcılarını ,çok ekonomik rakamlarla sizi çok  büyük kombi klima tamiratı masraflarından kurtaracaktır.

Pursaklar Vaillant Kombi Klima Servisi Olarak ;Vaillant  Kombinizle ve Klimanızla ilgili ne zaman bir sorun olursa sizlere sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu , cihazlarınızdaki en ufak sorunlarda bile bizleri güvenle arayıp bilgi alabileceğinizi,teknik destek talebinde bulunabileceğinizi unutmayınız.

Pursaklar Vaillant Kombi Klima Servisimiz ; alanında en uzman kadro, Kombi ve Klima  konusunda  tecrübeli ve kendini geliştirmiş ustalarımız , güler yüzlü ve işini bilen personelimiz  , yaygın mobil ağımız ve de  teknik elemanlarımızla ihtiyacınız olan her an sizlere hizmet sunmaktan memnun olacağız ve bu memnuniyeti sürekli kılmak en büyük hedeflerimizden biridir.

Firma olarak verdiğimiz hizmetlerde Müşteri Memnuniyetini ön planda tuttuğumuzuda, cihazlarınızla ilgili yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçaları 1 yıl firma garantimiz altına alarak kanıtlıyoruz.

365 gün 7/24 Kaliteli Ekonomik Güleryüzlü ve Garantili Vaillant Kombi Klima Servis Talebinde Bulunmak için Lütfen Çağrı Merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçiniz…

 

slide1

Call Now Button(0312) 250 01 04