Pursaklar ECA Kombi Servisi 328 66 99

eca-328

 

Pursaklar Eca Servisi olarak ECA Markalı tüm Kombi ve Sofbenlerinizin bakım ve onarımını yapıyoruz, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz.Yılların verdiği sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle kaliteli personelimiz ve servis araçlarımızla günün her satinde ulaşabileceğiniz acil servis hizmeti vermekteyiz. Bütün personelimiz alanında uzmanlaşmıştır.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan  Eca Pursaklar  Servisimiz arızalara çözüm üretmektedir. Atolyemize alınan cihazlar aynı gün teslim edilir. Orjinal yedek parçalar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılan bütün işlerimiz 1 yıl ürün ve işçi garantilidir. Uzman ve deneyimli teknik servis ekiplerimiz ile ürünleriniz hakkında servis talebinde bulunabilirsiniz.

ECA tüm dünya ülkelerinde ve Türkiye’de kendisini kalitesi, güveni, zarif ve şık tasarımları ile kanıtlamış; Türkiye’ de bir beyaz eşya devi olarak hizmet vermekte olup, bizlerde bu kalitenin ve güvenin satış sonrası yaşanabilecek bütün aksaklıkları aynı kalite ve güven çerçevesinde siz değerli müşterilerimize bu hizmeti 7 & 24 evinizde veya iş yerlerinizde teknik desteği sağlayarak sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmaktayız.

Eca markalı kombi sofben  gibi ürünlerinizde oluşabilecek her türlü arıza ,bakım servis talepleriniz için Pursaklar  Eca Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

slide1

Call Now Button(0312) 250 01 04