Pursaklar Bosch Kombi Klima Servisi 328 66 99

bosch-328

 

Pursaklar Bosch Kombi Klima Servisi ekibimizde bulunan personelimiz en güncel marka eğitimleri ile donatılmış ve bu anlamda sektörün en iyilerinden oluşur.Hem kaliteli bir servis hizmeti, hem güvenli bir servi hizmeti hem de ekonomik bir servis hizmeti vaat eden kuruluşumuz, tam donanımlı teknolojik cihazlarla tasarlanmış araçlarımız sayesinde sorunlarınızın %95’ini adresinizde hızlı bir şekilde giderir.

Konusunda güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen Pursaklar Bosch Servis yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile hizmetinizde. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz.  Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak.

Çağrı merkezi yetkilisi problemi not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar.Bosch Pursaklar Servisi nin konusunda uzman teknik personeli ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servisimiz arızalı Bosch Kombi yada Bosch Klima nızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.

slide1

Call Now Button(0312) 250 01 04