Pursaklar Baymak Kombi Klima Servisi 328 66 99

baymak-328
Pursaklar Baymak Kombi Klima Servisi olarak Baymak marka cihazlarınızın arıza ve bakım işlemleri ile ilgileniyoruz.Saygılı,güleryüzlü,temiz ve kaliteli işciliğimizle siz değerli müşterilerimizin referanslarını haketmeye çalışıyoruz.Yılların verdiği tecrübemizle sorunlarınızı çözmek amacımız,müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman tek hedefimizdir.

Kombi ve Klima sektöründe birçok firmada çalışmış ve konusunda uzman teknik kadromuz 7/24 sizler için Pursaklar ilçesinin her bölgesinde çalışmaktadırlar. Pursaklar Baymak Kombi Klima Servisi olarak değişen yedek parçaya 1 yıl servis garantisi veriyoruz.Bu parçalarda 1 yıl içerisinde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ise firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde parça değişimini yapıyoruz.

Kombi ve Klimalarda arızaların başlıca sebebi bakımsız kalmalarıdır.Dışardan gelen tozlar cihazınızı önemli ölçüde tıkayarak çalışma performansını çok aza düşürür. Periyodik bakımla cihazın iç temizliği yapılır,bu sorun da ortadan kalkmış olur.Her sene cihazlarınıza bakım yaptırarak hem yakıt tüketimini düşürebilir,hem de cihazınızın daha verimli çalışmasına izin verebilirsiniz.

İrtibat telefonlarımızdan bize ulaşabilir ve adres kaydı bırakabilirsiniz…

slide1

Call Now Button(0312) 250 01 04