Pursaklar Alarko Kombi Klima Servisi 328 66 99

alarko-328

 

Pursaklar Alarko Kombi Klima Servisi Alarko kombinizi yada Alarko klimanızı aldıktan sonra  oluşabilecek i arızalarınızı profesyonel ekibi ile gidermektedir.  Pursaklar Alarko Servisi yıllardır profesyonel ekibi ile kombi klima servisi hizmeti vermektedir.

Pursaklar Alarko Kombi Klima Servisi, bütün Alarko Kombi ve Klima arızalarınızı çözecek kalitede hizmet sağlar. Personelimiz alanında eğitimli kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti esas alarak hizmet vermektedir.  Çağrı merkezimizi aradıktan kısa bir süre sonra size en yakın mobil ekibimiz yönlenir ve kombi arızalarınızı büyük bir ustalıkla çözer.

Alarko Teknik Servisimiz Pursaklar geneline hizmet vermektedir. Alarko Kombi Klima Servisi cihazlarınızda  oluşan problemlerin giderilmesinde üstün memnuniyetinizi ön planda tutarak hızlı ve ekonomik çözüm üretir.

Alarko Kombi Klima Servisi Pursaklar olarak herzaman yerinde ve kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ayrıca tamiratı yapılan Alarko Kombi Klimalarınıza ve  1 yıl hem işçilik hemde parça garantisi sağlıyoruz.

slide1

Call Now Button(0312) 250 01 04