Ostim Protherm Kombi Servisi 385 91 76

protherm-385

 

Ostim Protherm Kombi Servisi uzun yıllar hizmet verdiği kombi servisi ve bakımı konularında uzmanlaşmış teknikerleriyle kısa süre içerisinde sektörde söz sahibi olmuş ve günümüze kadar gelmiştir.

Bilindiği gibi servis hizmeti siz değerli müşterilerimizin kişisel alanlarında yapılmaktadır.Bunu göz önünde bulundurarak Ostim Protherm Servis firmamızın kuruluşundan itibaren bünyemizde bulunan  teknikerleri belli bir olgunluğa erişmiş, aile kavramına önem veren, rahatlıkla bilgi alışverişi yapabileceğiniz,  alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.

Günümüzde ısıtma ihtiyacının yanı sıra sıcak su ihtiyacımızı da karşılayabilen ev ve işyerlerimizde de kullandığımız hermetik , yoğuşmalı , bacalı kombi cihazlarının bakımlarıda çok önemlidir. Bu tip cihazlar periyodik bakımları yapılmadığı zaman bir süre sonra içinde bulunan genel parçaları yıpranmaya başlar ve küçük çaplı aksaklıklar çıkarırlar .  Bu sebeplerden dolayı arıza ışığı ve ya performans düşüklüğü gözlenebilir. İşte bu anda bir Kombi Servisine ihtiyaç duyulur .Protherm Ostim Servisi  Firmamız kendi bünyesinde kurmuş olduğu eğitimli , deneyimli teknikerleri ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir.

Senede en az bir kere sonbahar veya yaz aylarının başlarında kombinizi Ostim Protherm Kombi Servis teknikerlerine yaptırmalısınız. Periyodik bakımdan geçen kombiler , yıl boyunca en az sorun ve yüksek performans ile çalışırlar.

Kombi bakımı nasıl yapılmalı?
Yılın kampanyası , Kombi Bakım ve Arıza Tespit 25 – 30 TL .. Bu size tanıdık geliyor mu ?
Cihazınızın kapağı açılana kadar her şey  25 – 30 TL . Ya sonra ? Kombi bakımı bir eşya gibi satışa sunulmaz , bunlara asla inanmayın . Bu tür firmalar size olmayan arızalar türetir ve yüksek rakamlar ister. 
Peki , bakım nasıl yapılır ve yaptırılmalıdır.
Periyodik bakım için gelen personelin , öncelikle doğalgaz kullanıcısına , Kombi bakımı sırasında neler yapacağı hakkında kısa bir bilgi vermesi gerekir. Sonra kombi kapağı açılmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliği kontrol edilmelidir. Hermetik bacalı kombilerde fanın çalışması kontrol edilmeli ve temizlenmelidir.
Eski tip  atık gazı baca yolu ile atan kombilerin limit değerleri kontrol edilmeli. Ek parçalarda oluşan oksitlenmeler temizlenmeli ve kısaca kombi bakımında cihazdaki kritik güvenlik elemanları ve diğer aşamalar dikkatle kontrolden geçirilip sorunluysa kullanıcıya arıza hakkında bilgi verilmelidir. Kombinizde bir arıza var ise kombi servisi personeli kullanıcıya bilgi verdikten sonra , kullanıcının izni ile bakım değil önce kombide ki arızayı yerinde gidermelidir.

slide1-385

Edit
Call Now Button(0312) 250 01 04