Ostim Bosch Kombi Klima Servisi 385 91 76

bosch-385

 

Ostim Bosch Kombi Klima Servisi ekiplerimiz, müşterilerimizin beklentilerini, kendi beklenti ve talepleri olarak algılar ve hem teknik, hem vicdani tatminle görev yaparlar.

Bosch Ostim Servis Çağrı merkezimiz aracığıyla bizlere ulaşan Bosch kullanıcısı müşterimiz, aklında birçok soru ile karşımızdadır. Bu soruların bazılarını yöneltirken, bazıları içinde bir kaygı olarak kalır. Bu duruma empati geliştiren bosch servisi ekiplerimiz, müşterilerimizin zamanında hizmet, doğru müdahale, ekonomik fiyat ve bireysel güven kaygılarına şeffaf bir şekilde yaklaşarak ortadan kaldırırlar.

Kapınızı güvenle açabileceğiniz, sosyal kurallara uyum sağlayan, hijyenik bir çalışma prensibi içinde hizmet veren Ostim Bosch Servisi ekip bireylerimiz, bütün sorularınıza ve merak ettiklerine güler yüzlü ve memnun duygularla cevap verebilecek bireylerden oluşan seçkin uzmanlardır.

Bilindiği gibi yüksek teknoloji ürünü Bosch kombi cihazlarınız çoğu yurtdışında üretilen parçalardan oluşmaktadır, Son zamanlarda birçok servis firması yurtdışında üretilen orjinal kombi yedek parçası yerine yan sanayi düşük kalite ucuz parçalar kullanmaktadır ve bu parçaları müşteriye orjinal parça diye satmaktadır. Ostim Bosch Kombi Servisi nde kullanılan tüm kombi yedek parçaları Orjinal parçalardır ve garantilidir.

Bosch Klimanız elektronik bir cihaz olduğu için zamanla elektronik kısmında , filtrelerde yada mekaniğinde arızalar oluşabilir senelik periyodik bakımlarını düzenli yaptırırsanız bu tip arızalar minimum seviyeye iner ve uzun yıllar cihazınızı performanslı kullanırsınız.Klimanızda oluşan arıza durumlarında Ostim Bosch Klima Servisi miz, arıza tespiti yapar ve en uygun ve kaliteli tamir hizmetini size sunar.

Baymak Ankara Servisi

 

Call Now Button(0312) 250 01 04