Ostim Alarko Kombi Klima Servisi 385 91 76

alarko-385

 

Ostim Alarko Kombi Klima Servisi miz Isıtma ve Soğutma alanında Kullanılan Alarko Kombi ve Alarko Klima Cihazlarına  Tamir Bakım Onarım Ve Teknik Servis Hizmeti Veriyor.Güçlü bilgi birikimimiz ve deneyimli Teknik Ekiplerimizle hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizin ihtiyaç hallerinde 7/24 kesintisiz ulaşabilmelerini garanti ediyoruz.

Ostim Alarko Servisimiz yaygın bir servis ağıyla işlemlerini yürütmektedir. Bu sayede Ostim Sanayi ve Yerleşim Merkezinin tüm bölgelerine ulaşarak Alarko Kombi KlimaTeknik Servis, bakım, montaj ve onarım hizmetlerini müşterilerine kolay yoldan ulaştırmaktadır. Tamamen profesyonel bir ekiple hizmet veren firmamız, müşterilerine kesim çözümler sunarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışma parolasını göstermektedir.

Müşterilerine haftanın tüm günlerinde sorunlarını iletebilmesi için servis çağırı etkin hale getiren firmamız, Ostim Alarko Kombi Klima Servisi adıyla büyük güven kazanmış ve çalışmalarını her zaman çözüm odaklı olarak gerçekleştirmektedir.

Her yıl düzenli yapılan bakımlar sayesinde kombi ve klimalarınızın ilerde arıza çıkartmasını engelleyebilirsiniz. Ostim Alarko Teknik Servisi size bu adımda tüm desteği ve uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Bizimle iletişime geçip servis talebinde bulunmak için lütfen Çağrı Merkezimizi arayıp arıza kaydı açtırınız.

Alarko Ostim Servisimizce Alarko cihazlarınızda yapılan her işlem ve değişen yedek parçalar 1 yıl boyunca Servis garantimiz altına alınır.

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04