Mamak Protherm Kombi Servisi 385 91 76

protherm-385

 

Mamak Protherm Kombi Servisi ,Protherm Kombilerinizle ilgili bakım onarım tamirat işlemleri için, çağrı merkezimize bırakacağınız servis talep kayıtlarınız doğrultusunda, aynı gün kombilerinizdeki sorunlara kalıcı çözümler üretmektedir.

Protherm Kombi cihazlarınıza uygulanan yanlış bir işlem, sonucunda size aldığınız fiyatdan çok daha büyük masraflar oluşturabilir ve uzun süre bir mağduriyet yaşatabilir.  Bu nedenlerden dolayı çağıracağınız servisin işi iyi bilen eğitimli personeller olduğundan emin olun. Mamak Protherm Servis Firmamız kapsamında çalışan teknikerlerimizin hepsi özel olarak eğitim almış , müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli ,cihazların kullanımı hakimiyetine sahip bir ekibe  sahibiz.
Protherm Mamak Servisimiz arıza bildirimlerini merkezde toplayarak bölgelerinde bulunan mobil ekiplere bildirir aynı gün içerisinde probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır. Önem verdiğimiz konulardan bir taneside alınan çağrıya en kısa sürede geri dönüş sağlayabilmektir.
Deneyimli teknikerlerimiz ile cihazın montaj yapıldığı yerde size zamandan kayıp yaşatmadan araçlarımızda bulunan parçalar ile en kısa süre içerisinde onarımını yaparak cihazınızı kullanılabilir bir şekilde teslim eder. Günümüz şartlarını da göz önünde bulundurursak bu iş güven ve bilgi işi olduğunu görürüz. Bu nedenler ile cihazlarınıza servis çağırmadan önce aramış olduğunuz firmanın ne kadar yeterli olup olmadığını karşınızda bulunan kişinin bilgi ve tecrübeleri dahilinde öğrenebilirsiniz. Mamak Kombi servisi olarak aradığınız zaman ilk önce sorunu telefon yardımı ile çözmeyi deneriz. 1 yıl Servis garantili hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen çağrı merkezimizi arayın…

slide1-385

Edit
Call Now Button(0312) 250 01 04