Mamak ECA Kombi Servisi 385 91 76

eca-385

 

Mamak Eca Kombi Servisi olarak,Uzman bir ekip ve profosyonel hizmet anlayışımızla Mamak semtinde ECA kombi bakımı ve tamiratı yapıyoruz. Kombinizin bakıma ihtiyacı olup olmadığını öğrenmek istermisiniz ? Servis uzmanlarımız 7×24 sorularınızı cevaplayabilir ve bu sayede Eca kombinizi gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlar.

ECA kombinizin verimli çalışması için düzenli peryodik bakım yaptırmak gerçekten önemlidir ve aynı zamanda gerek gazdan tasarruf, gerekse çıkması muhtemel arızaları önleme açısından kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Evinizin ya da apartman katınızın yerden yüksekliğini gözönünde bulundurarak toz alma ihtimaline göre her yıl veya en geç iki yılda bir bakım yaptırmalısınız. Özellikle hermatik kombiler havayı dışarıdan emip yaktıktan sonra tekrar dışarı verdiği için içine toz dolmakta bundan ötürü algılayıcıları (sensörleri) kirlenmekte ve arıza siyallerine neden olmaktadır. Bu tozların miktarları ve arızaya sebep olma oranları giriş kat ve birinci katlardan üst katlara doğru çıktıkça azalmaktadır.

ECA Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

> Cihazın genel temizliği ve önemli noktalardaki tozlanmalar giderilmelidir.
> Yanma bölümü toz ve pisliklerden arındırılmalıdır.
> Tesisat bölgesindeki filtreler dikkatli bir biçimde sökülüp temizlenmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir.
> Baca bağlantı noktaları kontrol edilmeli ve dikkatli bir şekilde temizlenmelidir.
> Sıcak ve soğuk su akışı sistemi, bağlantıları kontrol edilmelidir.

Sizler için neredeyse hayati önem taşıyan Eca kombi bakımlarını mutlak surette konusunda uzman Eca Mamak Servisi teknikerlerine yaptırınız.Bu sayede cihazınızda bakım sonrası oluşabilecek olası arızaların önüne geçmiş olursunuz.

Eca Kombi Bakımı,Eca Kombi Tamir ve Onarımı,Eca Sofben Tamir ve Onarımı gibi teknik servis hizmetlerinden faydalanmak ve Mamak Eca Servisi mizden kaliteli ,güvenilir,güleryüzlü ve 1 yıl işçilik , yedek parça hizmeti alabilmek için lütfen çağrı merkezlerimizden servis talebinde bulununuz…

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04