Mamak Bosch Kombi Klima Servisi 385 91 76

bosch-385

 

Mamak Bosch Kombi Klima Servisi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; en kaliteli ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Doğru bir hizmetin bütün gerekliliklerini yerine getirmek adına üstün bir çaba içinde olan Bosch Mamak Servisi miz, Mamak halkının kültürel yapısı, beklenti ve isteklerine hassasiyetle yaklaşır.
Doğru hizmetin, hem teknik hem de sosyal yanlarını bir arada olması gerekliliğine inanan Mamak Bosch Servis, Teknik Servis Hizmetlerini bu anlamda geliştirerek müşterilerine duyduğu saygıyı ifade etmeye çalışmaktadır.

Firma olarak yılların getirdiği tecrübelerimizi eğitimli ve profesyonel teknisyenlerimizin servis hizmetiyle birleştirerek sizlere unutamayacağınız servis hizmeti sunmaktayız.

Sert kış şartlarında evmizi ısıtmak için ve tüm yıl boyu sıcak su ihtiyacı için kullandığımız Bosch kombilerimiz elektronik ve mekanik cihazlar olduğu için bir süre sonra performanslarında düşüş gösterir, Çalışma zamanı ve çalışma şartları gibi sebeplerden dolayı Bosch Kombileriniz tamir ve bakım ister. Bu bakım işlemini ve eskiyen değişmesi gereken parçalarını Mamak Bosch Kombi Servisimizdeki konusunda uzman teknik elemanlarımız yerine getirmektedir.

Mamak Bosch Klima Servisimiz Yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan Bosch Klima Cihazlarınızın Periyodik bakımını, Arıza Tespitini, Klima Montaj ve Yer diğişimi taşıma işlemini, Gaz dolumunu gibi hizmetleri titizlikle yerine getirmektedir.

Baymak Ankara Servisi

 

Call Now Button(0312) 250 01 04