Mamak Baymak Kombi Klima Servisi 385 91 76

Mamak Baymak Kombi Klima Servisi Ankara ilinin ısıtma sogutma sektöründeki iddiasını yılların vermis oldugu tecrübe ve konusunda uzman teknisyenleri ile üst sıralarındaki yerini yıllardır siz baymak kombi klima kullanıcıları sayesinde korumaya devam etmektedir.

Servisimize bırakmıs oldugunuz arıza kaydına istinaden teknisyen arkadaslarımız aynı gün içerisinde baymak kombi klima cihazlarınıza müdahale ederek sorununuzu garantili bir şekilde çözmektedirler.

Servisimiz tarafından degişimi yapılan orjinal yedek parcaların bir süre ile tarafımızdan garantisi bulunmaktadır.Değişimi yapılan parcaların arıza tekrarı yapması halinde hiçbir ücret talep edilmeksiniz yeni yedek parca ile degğişimi yapılmaktadır.

Ayrıca Ankara ilinin tüm ilcelerine aynı gün içerisinde servislerimiz bulunmakta olup mesafe farketmeksizin,fiyata farkı olmaksızın servis hizmeti sunmaktayız.

Mamak Baymak Kombi Klima Servisi olarak yıllardır servismize duymus oldugunuz güven ve vermis oldugunuz destekten dolayı tesekkür ederiz.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04