Mamak Ariston Kombi Servisi 385 91 76

ariston-385

 

Mamak Ariston Kombi Klima Servisi olarak uzman ekibimiz tarafından Ariston kombi klima bakım onarım çalışmaları için servis hizmetimiz vardır.

Mamak Ariston  Servisimiz, zamana ve çalışma şartlarına göre teknik bakım isteyen durumlarda kombilerinizin bakımını yapar. Ariston Klima ve Ariston Kombinizin arızalanması durumunda, arıza tespiti yaparak gerekli onarımları tamamlar ve cihazınızın performans kaybı yaşamasını engellemeye çalışır.

Ariston Mamak  servisi, cihazınızın garanti süresi olan 2-3 yıllık  garanti süresinin aşımından sonra  size hizmet vermeye başlıyoruz. Bu hizmet esnasında sizin dikkat etmeniz gereken konu, kaliteli hizmet ve uygun fiyattır. Çağıracağınız kombi servisinin referanslarını isteyebilirsiniz. Ayrıca personellerine uzmanlık eğitimi veren kombi servisleriyle çalışmanız durumunda, alacağınız hizmetin kalitesinin yükseleceğini de görebilirsiniz.

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan tüm elektrikli cihazlar, bir süre sonra performanslarında düşüş gösterirler. Zamana ve çalışma güçlerine bağlı olarak bakım ve onarım isterler. Bu cihazlar, zamanla gerek mekanik sistemlerindeki arızalardan ötürü, gerekse elektrik devresinden kaynaklanan sorunlar sebebiyle arızalar geçirebilirler. Ariston Kombi ve Klimalarda elektrikle çalışan cihazlar olduğundan dolayı, bakım ve onarıma ihtiyaç duyarlar, arızalanabilirler. Bu cihazların  arızalanmalarında önemli ve ilk atmanız gereken adım, Ariston Mamak servisinizin çağrı merkezini arayarak arıza bildiriminde bulunmanızdır.

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04