Mamak Alarko Kombi Klima Servisi 385 91 76

alarko-385

 

Mamak Alarko Kombi Klima Servisi olarak Bizler Müşterilerimizin Her İsteğine En Kısa Sürede Teknik Servis Hizmeti Vermeye Çalışan Ciddi İşinde Profesyonel Olan Bir Firmayız. Alarko Servis Teknik Servis ve Yedek Parça Hizmetlerimiz Sizlerin Talepleri Doğrultusunda Yapılmaktadır.

Mamak Alarko Kombi Servisi hizmetlerimiz;

Alarko kombi Servis hayatınızda en çok vakit geçirdiğiniz eviniz konusunda size oldukça büyük kolaylıklar yaratan ve mutluluğunuzu paylaşan bir firmadır. Mamak Alarko kombi servis ısınma ve ısıtma sistemlerinde sektöründe lider bir kurumdur. Firmamız tarafından size sunulacak olan hizmetlerimiz sektöründeki diğer firmalara oranla fiyat garantisi ve hizmet garantisiyle en öndedir. Firmamızdan alacağınız hizmetlerin geneli biz alarko servisi firması olarak tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Bu garantiyi her Alarko Kombi Servis firması vermez veremez lütfen bunu dikkate alınız.

Mamak Alarko Kombi Servis Hizmetlerimiz;

Alarko klima bakımı ve onarımları her sene düzenli olarak periyodik bir şekilde yapılmalıdır. Klimanız çalıştığı o sene içerisinde muhtemelen iç mekan veya dış mekanda toz ve hava filtreleri deformasyona uğramıştır. Bakımlarınızın zaman dilimi olarak sürekli olmasa bile her sene tekrarlanmalıdır. Gerekli onarımlar ihmal edildiği zaman muhtemelen cebinizden çıkacak olan bakım parası daha fazla olacaktır. Lütfen bunu da dikkate alınız.

Mamak Alarko Teknik servis ekiplerimizin tamamı konusunda eğitimli ve tecrübelidir. Sorunlarınız aynı gün içinde uzman teknisyenlerimiz tarafından giderilecektir. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra size gerekli bilgiler verilir kabul etmeniz durumunda cihazınızın tamir işlemini yapılır.

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04