Maltepe Vaillant Kombi Servisi 272 82 92

Maltepe Vaillant Kombi Klima Servisi ; Vaillant markalı Kombi ve Klimalarınızın tüm modellerine teknik servis hizmeti sunarak Maltepe genelinde her tüketicisini memnun bırakmayı ve kaliteyi yaşatmayı başarmıştır. Maltepe Vaillant Kombi Klima Servisimiz,  daima  kaliteli hizmet sunma çabası içerisin de olarak, kendine özgü hizmet gelişimleri ile de Vaillant Kombi ve Klimalarınızın arızaları artık kalıcı çözümler ile karşılaşmaktadır.

Vaillant Kombi ve Klimalarınızda  yaşadığınız tüm  sorunları sadece bir telefonunuz ile çözümlemeyi başaran Vaillant Kombi Klima Teknik Servisimiz, dün  olduğu gibi bugün de değişmeyen hizmet potansiyeli ile sizlerle birliktedir. Haftanın her günü çağrı merkezimize kesintisiz bir şekilde ulaşabilir, Vaillant markalı kombi ve klimalarınız ile ilgili tüm yardımları alabilirsiniz.

Maltepe Vaillant Kombi Klima Servisi olarak cihazlarınızın ömrünü uzatmak, en iyi verimi almanızı sağlamak amacıyla bakım, onarım, kombi klima tamiri ve montaj hizmetleri ile kullanıcıların ihtiyacını gideriyor ve karşılaştıkları arızaları en kısa zamanda yerinde çözüme kavuşturuyoruz. Vaillant Kombi ve Klimalarınıza her yıl yapılan bakım sayesinde , yüksek verim elde ediliyor ve cihazın kullanımı sırasında olası kazaları engellemiş oluyoruz.

Orijinal yedek parça kullanan Vaillant Teknik Ekibimiz sayesinde tüm arıza işlemleri ve değişen yedek parçalar 1 yıl firmamız garantisi altına alınmaktadır. 7/24 Ulaşacabileceğiniz Çağrı Merkezimizi arayarak Teknik Servis talebinde bulunabilirsiniz…

Call Now Button(0312) 250 01 04