Maltepe Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92

Maltepe Alarko Kombi Klima Servisi olarak ; tüm Alarko markalı kombi ve klimalarınızın  tamir, bakım ve onarım işlerini, periyodik bakımlarını yapmaktayız.

Maltepe Alarko Servisimiz ,Alarko kombi klima tamiri, servis , bakım ve arıza onarımı konusunda uzun yıllardır deneyim, tecrübe ve titizlikle çalışan ustalarımızla  hizmetinizde. Alarko Kombi bakım arıza ve Alarko Kombi bakım arıza konusunda beklentilerinizin üzerinde hizmet sağlamaktır amacımız.

Garantili Alarko Kombi Klima tamiri ile siz müşterilerimize, %100 Müşteri memnuniyeti ve garantisini sağlıyoruz. Maltepe Bölgesine  vermiş olduğumuz bu hizmetin ne kadar sağlıklı olduğunu göreceksiniz. Doğru teşhis, Doğru onarım , sizi daha sağlıklı derecede kombi ve klima kullanımına yöneltecektir. Alarko Kombi ve Klima konusunda ; Bakım, Onarım, Arıza Tespiti vb. hizmetlerimiz itina ile gerçekleştirilmektedir..

Maltepe Alarko Servisi tarafından,konusunda uzman teknisyenlerimizle vermiş olduğumuz hizmetlerde isçilik ve değişen parçalar için 1 yil ürün garantisi verilmektedir. Maltepe nin  tüm noktalarına Alarko  Kombi Klima servisi hizmeti veren firmamız kalite, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Tüm kombi klima sorunlarına çözüm bulan uzman ekibimiz sizlere sürekli destek olmaktadır.

Call Now Button(0312) 250 01 04