Kombi Tamiri

Ankara Kombi Klima Servisi olarak Ankara ilini tüm semtelerine fiyat farkı olmaksızın garantili hızlı teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Konusunda uzman gelisen teknolojiyi yakından takip eden teknisyenlerimiz sorununuz ne olursa olsun aynı gün içerisinde sorununuzu cözüme kavusturmaktadır.

Yapılan işlemler degişimi yapılan yedek parcalar firmamız tarafından bir yıl süre ile garanti altına alınıp bu süre icerisinde tekrarlanan arızalar hicbir ücret talep edilmeksizin değişimi yapılır.

Kombi klima gibi paha ederi yüksek cihazlarınızın verimli olabilmesi yedek parca ömürlerinin uzun olması için düzenli olarak kombilerinizin yılda bir defa,klimalarınızın yılda iki defa bakımlarının yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

Kombi Klima gibi cihazlarınızın cogunlugu arıza durumuna gecmesiyle arıza kodları ekranınızda görünecektir. Bu arıza kodlarını mümkünse not edip Ankara Kombi Klima Servisi cagrı numaralarını aramanızı rica ederiz.Servis kaydı olustururken vereceginiz bilgiler arızalarınızın daha hızlı cözülmesine yardımcı olacaktır.

Kombi klima gibi kullandıgınız cihazlar bulundukları yerde tamir ve yedek parca degişimi yapılabildiği gibi atölyemizede alınması gerekebilir.Bu gibi durumlarda herhangi bir ücret degişikliği yapılmamaktadır.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04