Kombi Bakımı

Ankara Kombi Klima Servisi Olarak Kullanıcısı Oldugunuz Kombi Klima Gibi Isıtma Sogutma Amaclı Kullanmakta Oldugunuz Cihazlarınızın Bakımlarının Devamlı Yapılmasını Öneriyoruz.Kombi Klima Gibi Cihazların Günümüzde Yedek Parca Ve Yakıt Gibi Ürünlerin Fiyatlarının Pahalı Olması Ekonomik Acıdan Siz Kombi Klima Kullanıcılarını Zor Duruma Düsürmektedir.Bunun İçindir ki Hem Yakıt Tassarrufu Hem Kombi Klimalarınızın Parcalarının Uzun Ömürlü Saglıklı Bir Sekilde Calısması İçin Periodik Bakımların Yapılması Sarttır.Bakımsız Bir Kombinin Calısması Esnasında Fazla Yakıt, Radyatörlerin Altının Soguk Kalması,Kullanım Sıcak Suyunun Tam Anlamıyla Isınmaması,Fanın Ses Yapması  Bakımsız Olmasının Belirtileridir.

Kış sezonu öncesi yıllık bakımda yapılacak işlemler şunlardır:

1. Cihazınızın yanma verimini ve isli yanma oluşturacak tozlarının temizlenmesi
2. Kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp temizlenmesi.
3. İmbisat deposunun havasının kontrolü
4. Çakmak ayarlarının yapılması
5. Gaz geçişini sağlayan meme gözlerinin temizlenmesi
6. Cihazın modülasyon yapıp yapmadığı cihaz ayarlanan dereceye gelene kadar yüksek alevle yanar. İstenilen dereceye gelmek üzereyken size sabit bir sıcaklık sunması için alev boyutunu kısar. Evinizde ısı kaybı yoksa söner.
7. Brülör temizliği
8. Sıcak su akış kontrolü
9. Peteklerin iyi ısınıp ısınmadığı
10. Genel kontrol yakın zamanda sorun çıkaracak aksamlar hakkındakullanıcıya verilecek bilgiler.
11. Müşterinin cihazı daha verimli kullanabilesi için bilgi verilir
12. Bacalı cihazlarda baca çekiş kontrolü ve yapılması gerekenler.

Değiştirilen parçalar için kullanıcıya garanti belgesi verilir.

Yukarıdaki yapılması gerekmekte olan işlemleri sıraladık.Ancak kombi bakımı esnasında uyarıda bulunmayı Ankara Kombi Klima Servisi olarak bir borc biliriz.

Günümüzde evlerinizde ve isyerlerinizde kullanmakta oldugunuz kombi klima gibi hayati önem tasıyan cihazların gerek yedek parca,gerek yakıt tasarrufu acısından iyi calısabilmesi için periodik bakımlarının uzman eller tarafından yapılması gerekmektedir.Ancak piyasada özellikle son dönemlerde cıkan cantacı tabir ettiğimiz kişilerin bakım yapıyoruz diyerek calısan cihazları bozup afaki maliyetler cıkardıklarını siz kombi klima kullanıcılarından duymaktayız.Isıtma sogutma sektörü ile uzaktan yakından alakası olmayan kulaktan duyma bilgilerle cihazlara müdahale edip fahiş fiyatlar isteyerek müşterileri kandıran cantacı tabir ettiğimiz yeri yurdu olmayan sadece internet ,duraklara afis yapıstıran,kart dagıtan kişilere karsı duyarlı olmanızı hem kendi saglıgınız hemde kullanmakta oldugunuz cihazların verimi acısından önem tasımaktadır.

Cihazlarınıza müdahale ettirmeden önce gelen sahısların islem sonunda resmi gecerli bir belge verebileceğinden emin olun ,almıs oldugunuz belgenin dogrulugunu (adresi,telefonu)teyit edin.Aksi taktirde cihazınıza midahaele eden sahısları bulma sansınız cok düsük olmakla beraber yasal yaptırım sansınızda kalmayacaktır.

Call Now Button(0312) 250 01 04