Kızılay Ferroli Kombi Klima Servisi 272 82 92

Kızılay Ferroli Kombi Klima Servisi firmamız, bünyesinde bulunan çalışanlarımızın tamamı uzman servis elemanlarından oluşmaktadır. Kızılay Ferroli Kombi Servisi ve Kızılay Ferroli Klima Servisi olarak yılların biriken tecrübesiyle uzun zamandır siz değerli müşterilerimizin kombilerinde yaşadığı sıkıntıları gidermektedir.

Kızılay Ferroli Servisimiz sizlerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda her yeni günde, gelişen teknolojiyi yakından takip edip, sektörün en önde ve lider firması konumuyla gelişmelerini tamamlayarak, en sağlıklı ve verimli çözüm önerileriyle yanınızda olmaktadır. İşini severek yapan uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle birlikte tam bir takım ruhu içerisinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ferroli Cihazlarınızda karşılaştığınız arızaların onarımı ve periyodik olarak yapılması gereken kombi bakımları için 7/24 aktif çalışan güleryüzlü müşteri temsilcilerimize çağrı merkezimizi arayıp ulaşarak, anında kaliteli ve kusursuz hizmet olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.Kızılay Ferroli teknik servisi olarak en önemli ve temel amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve yaşam standartlarını kolaylaştırmaktır.

Geliştirdiğimiz hizmette süreklilik kavramımızla da sunduğumuz hizmet sonrası bir yıl garanti hizmeti sağlamaktayız. En iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için Ferroli Kombi Klima Kızılay Servisi firmamız hedeflerine kısa sürede ulaşarak, kaliteyi ayağınıza getirmektedir. Doğrudan çözüm ve yılların tecrübesi, bugün olduğu gibi yarında yanınızda olacaktır.

Call Now Button(0312) 250 01 04