Kızılay Bosch Kombi Klima Servisi 272 82 92

Kızılay Bosch Kombi Klima Servisi olarak ,deneyimli ve uzman kadromuzla Bosch Kombi ve Bosch Klima  alanında teknik servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Temel hedefimiz müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutarak vereceğimiz hizmetleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir. Firmamız Bosch marka ve model kombi klima cihazlarınızın tamir, bakım ve onarım işlemlerini en uygun fiyat ve en yüksek kalitede gerçekleştirmektedir.

Kızılay Bosch Servis olarak,Yerinde servis hizmeti, 1 yıl garantili orjinal bosch yedek parçası kullanımı gibi müşterilerimizin sorunlarına akılcı ve kalıcı çözüm sunuyoruz.Hızlı, profesyonel, ekonomik ve güvenilir teknik servisimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

BOSCH marka kombi ve klimalarınızı ilk günkü hale getirecek garantili onarım ve bakım için eğitimli ve güleryüzlü teknik servis ekibimizle yanınızdayız.Hiizmetimiz olabildiğince hızlıdır. Bosch Kızılay Servisi Çağrı merkezimize adresinizi bıraktıktan sonra gün içinde ,en kısa zamanda servisimiz gelecektir. Gelen servislerimizin ilk amacı bozuk cihazınızı yerinde, hızlı ve ekonomik olarak onarmaktır.

Call Now Button(0312) 250 01 04