Kızılay Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92

Kızılay Alarko Kombi Klima Servisi olarak Ankara mızın En büyük iş ve yerleşim Merkezi olan Kızılay Bölgesinde Alarko Kombi Klima Teknik Servis hizmetlerimizi yıllardır sürdürmekteyiz.

Kızılay Alarko Teknik Servisi ; Alarko Kombi Servisi, Alarko Klima Servisi, tamiri ve teknik servisi bakım onarım işlerinizin de teknik servis hizmetini sunuyor. Dilerseniz yerinde kombi klima servis hizmetimizden de faydalanabilir kaliteli hızlı tecrübeli ve güleryüzlü personelimiz sayesinde Alarko kombi klima  ürününüzü  adresinizde de tamir ettirebilir, teknik servis hizmetimizden  faydalanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet Kızılay Alarko Kombi Klima Servisimizin  bir numaralı kuralıdır. Yaptıgımız tüm işlere 1 yıl garanti vermekteyiz.7 gün 24 saat alarko kombi servis hizmeti için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Alarko Kızılay Servisi olarak Mobil ağımızı oluşturan ekiplerimiz,gerekli eğitimlerini tamamlamış teknisyenlerden oluşmaktadır ve yaptığımız hizmetin bilincinde olarak en iyi hizmeti vermeye gayret göstermektedirler. Periyodik olarak yılda en az 1 kez yapılması gereken Alarko Kombi ve Klima bakımını rasgele değil biliçli şekilde yapmaktayız.

Haftanın 7 günü 24 saat kaliteli garantili ve güleryüzlü teknik destek alabilmek için lütfen bizi arayınız…

Call Now Button(0312) 250 01 04