Keçiören Ferroli Kombi Klima Servisi 385 91 76

ferroli-385

 

Keçiören Ferroli Kombi Klima Servisi , Isıtma Sogutma Sektöründe uzun yıllardır Ferroli Kombi ve Ferroli Klima teknik servis olarak kalitesinden ödün vermeyen öncü Firma özelliğini korumaktadır. Keçiören İlçemizde Ferroli cihazların bakım,onarım,tamirat,montaj işlemlerini en uygun fiyatlarla garantili olarak yapmaktayız.

Ferroli Keçiören Servisimizin çağrı merkezine bıraktığınız arıza kayıtları, anında mobil ekiplerimize bildirilir ve aynı gün içinde ekiplerimiz Kombi Klima arızalarınızı giderir. Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş olan firmamız Teknik Hizmetlerini konusunda deneyimli güleryüzlü personeliyle gerçekleştirmektedir.

Ferroli Kombi ve Ferroli Klimalarımızla ilgili yapılması gereken en önemli işlem periyodik bakımlarıdır.Daha sonraki dönemlerde karşılaşacağınız arızaları en aza indirmek için mutlak surette özellikle mevsim geçişlerinde cihazlarınızın bakımlarını Keçiören Ferroli teknik servisin uzman teknikerlerine yaptırmanız gerekmektedir.Düzenli yapılan Kombi ve Klima bakımları cihazlarınızdan en yüksek verimi alabilmek,Doğalgaz ve elektrikten tasarruf edebilmek ve arızaların önüne geçebilmek için gereklidir.

Keçiören Ferroli Kombi Servisi ve Keçiören Ferroli Klima Servisi hizmetleri veren firmamız yapılan tüm işlemlerde ve değişen orjinal yedek parçalarda 1 yıl servis garantisi vermektedir. Haftanın hergünü 7/ 24 hizmet veren Keçiören Ferroli Servis Ferroli kullanıcılarının sıcacık kış mevsimleri serin yaz mevsimleri geçirmeleri için daima yanınızda.Birlikte çalışmak dileğiyle….

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04