Keçiören Demirdöküm Kombi Klima Servisi 385 91 76

demirdokum-385

 

Keçiören DemirDöküm Kombi Klima Servisi olarak Demirdöküm Kombi ve Klima Bakım-Onarım-Arıza gereksinimlerinizde  sizlere en kaliteli hizmeti vermenin garantisini sunmaktayız.

Keçiören Demirdöküm Kombi Bölge  Servisimizce her yıl kış öncesi yaptıracağınız kaliteli bir bakım, tüm bir kış için yeterli olacaktır.Demirdöküm marka kombilerinizin herhangi bir arızasında müdahale etmemenizi öneriyoruz. Bu tür yapılan ilk müdahaleleler kombinize daha da zarar verebilir.Keçiören DemirDöküm Servisimiz  7×24 sizlere en kaliteli hizmeti vermeye hazırdır.Değişen kombi yedek parçalarınız 1 yıl süresince servis garantimiz altındadır.

Keçiören Demirdöküm Klima Bölge Servisiniz olarak her türlü klima tesisat işlemleriniz için sizlere garantili ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz.Demirdöküm markalı klimalarınızın bakımının mevsim geçişlerinde yapılmasını tavsiye ediyoruz. Bu klimanızın ömrünü uzatarak kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış daha temiz bir hava solumanızı sağlar. Firmamızın donanımlı personeli tarafından yapılan klima montaj ve de-montajı,klima bakımı ve onarımı sizlere 1 yıl boyunca garanti sunduğu gibi kaliteli hizmetimiz ile tanışmanızı sağlar.

Kombi ve Klimalarınız için servis taleplerinizi çağrı merkezimizi arayarak bırakabilirsiniz…

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04